prostokąty1 Usługi

Usługi obróbki CNC


Nasze Centrum Serwisowe oferuje profesjonalne usługi CNC, pozwalające na szybkie, precyzyjne i wysoce powtarzalnie wykonanie złożonych kształtów. Wykonywana przez nas obróbka CNC dla Klientów z Warszawy obejmuje m.in. usługi frezowania. Wysokiej jakości elementy tworzymy dzięki zastosowaniu tokarki Mazak Smart 200 oraz frezarki Hurco, które charakteryzują się wysoką dokładnością i niezawodnością w produkcji części małych i średniej wielkości. Jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia zarówno jednostkowe, jak i seryjne. POlecamy również wynajem sprzętu np. podnośnika koszowego.

Na czym polega obróbka CNC?

Usługi CNC świadczone przez profesjonalistów z zastosowaniem wysokiej jakości frezarek wykorzystywane są do obróbki różnorodnych tworzyw w rozmaitych gałęziach przemysłu. Obróbka CNC pozwala na przeniesienie projektu do komputera, a następnie wykrojenie go z odpowiedniego materiału z wykorzystaniem tokarki CNC. Istota działania tego typu maszyn opiera się na przekształcaniu systemu binarnego na ruchy, które wykonują poszczególne elementy frezarki. W ten sposób powstają precyzyjne elementy do różnych zastosowań. Ponieważ jednak zakup frezarki CNC to duży wydatek, warto skorzystać z usług firm zewnętrznych. Jedną z nich jest producent betonu BUDOKRUSZ, która oferuje frezowanie CNC w atrakcyjnej cenie oraz usługi CNC z zastosowaniem tokarki.

Usługi CNC – zastosowanie i zalety

Choć zakup frezarki CNC to duży wydatek, tworzenie z jej użyciem różnorodnych elementów jest znacznie tańsze od pracy ręcznej. Między innymi z tego wynika jej popularność. Co więcej, obróbka CNC i nasze usługi dla Klientów z Warszawy to także:

  • wysoka precyzja wykonania danego projektu,
  • szybsza, wydajniejsza praca, zwłaszcza w produkcji masowej,
  • automatyzacja – komputer zapamiętuje wszelkie wprowadzone dane, stąd nie trzeba go programować za każdym razem,
  • gwarancja otrzymania wielu identycznych komponentów,
  • znacznie mniejsze ryzyko błędu niż przy obróbce ręcznej.

Frezowanie CNC stosuje się do obróbki:

  • metali, także kolorowych,
  • stali, miedzi, rur,
  • tworzyw sztucznych,
  • gumy, drewna, sklejki, tekstyliów, a nawet lodu.

Usługi CNC, ze względu na ich uniwersalność, wykorzystuje się w wielu branżach produkcji i przemysłu, m.in. w: produkcji samochodów, maszyn rolniczych i budowlanych oraz samolotów. Jeśli szukasz profesjonalnej firmy, która gwarantuje obróbkę CNC w Warszawie w korzystnych cenach, zapraszamy do kontaktu.

Polecamy również najwyższej jakości beton posadzkowy i beton zwykły.