prostokąty1 Produkty

BETONY SPECJALNE


Betony specjalne to produkty o ściśle określonych właściwościach, wykazujące się np. większą elastycznością, wytrzymałością i konsystencją, które dodatkowo spełniają specjalne wymagania. Wśród nich można wyszczególnić różne rodzaje, na przykład beton samozagęszczalny, ekspansywny, dla budowli geotechnicznych. W jakich przypadkach stosuje się takie mieszanki, czym są betony specjalne, jakie są ich rodzaje i dlaczego warto zamówić je w firmie BUDOKRUSZ?

Beton specjalny - co to jest? Rodzaje betonu specjalnego 

Chociaż zwykły beton towarowy charakteryzuje się wyjątkową uniwersalnością, w wielu przypadkach potrzebne są szczególne parametry mieszanki. Warto wówczas zastosować  betony specjalne, które produkuje producent betonu BUDOKRUSZ. Wśród nich można wyróżnić następujące rodzaje, czyli beton:

  • architektoniczny,
  • samozagęszczalny - SCC,
  • prawie samozagęszczalny ASCC,
  • ekspansywny,
  • jamisty,
  • wysokowartościowy - wykazujący odporność na ściskanie na poziomie 60 MPa lub wyższym oraz stosunek w/c na poziomie max. 0,4.


Beton architektoniczny - najlepszy producent to BUDOKRUSZ

Jako producent betonu architektonicznego polecamy mieszanki, które znakomicie sprawdzą się do stworzenia eksponowanego elementu konstrukcji, który nie będzie niczym przykryty. Wykorzystując beton architektoniczny możesz wykonać ściany i słupy w pomieszczeniach bez potrzeby ich wykańczania.

Zapraszamy do kontaktu - oferujemy płyty betonowe oraz różnorodne betony specjalne, tworząc mieszanki w konkurencyjnych cenach. Polecamy również beton posadzkowy oraz beton zwykły.