×

Infolinia 518 518 518

tel.: 22 755 54 40
email: budokrusz@budokrusz.pl

Płyta tarasowa Desio®

Płyta tarasowa Desio® to propozycja dla Klientów, którzy lubią łączyć wizualną finezję, nowoczesną technologię i funkcjonalność. Płyty tarasowe z serii COLORATTO wykorzystują technologię color-mix, która nada indywidualny wygląd każdej aranżacji i ociepli przestrzeń. Nowoczesna i funkcjonalna powierzchnia doskonale skomponuje się z posesjami zaprojektowanymi zarówno w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym. Łatwa do utrzymania, delikatna w dotyku, trwała i elegancka.

ZASTOSOWANIE

Płyta tarasowa Desio® jest doskonała do aranżacji tarasów i patio w ciepłym i przytulnym stylu.Płyta tarasowa Desio® jest doskonała do aranżacji tarasów i patio w ciepłym i przytulnym stylu.Płyta tarasowa Desio® jest doskonała do aranżacji tarasów i patio w ciepłym i przytulnym stylu.

AVANGARDE

ONE COLOR

COLORATTO

Właściwości Elementów

Szanowni Klienci,

uprzejmie informujemy, że z dniem 30.11.2017 r. Budokrusz S.A. zakończyła produkcję wyrobów w asortymencie kanalizacyjnym/kręgi. Dziękujemy za dotychczasowe zaufanie i wybór naszych produktów. Zapraszamy do zapoznania się z innymi wyrobami z oferty Budokrusz S.A.

Z poważaniem
Zarząd Budokrusz S.A.