×

Infolinia 518 518 518

tel.: 22 755 54 40
email: budokrusz@budokrusz.pl

Kostka dekoracyjna Wenecja®

Klimat prosto z Wenecji! Już sama nazwa przywołuje śródziemnomorski klimat włoskich uliczek i placów. To nowoczesna kostka składająca się z czterech elementów o nieregularnych kształtach. Prosta w formie, doskonała jako tło prestiżowych budowli, restauracji i pałacyków. Nadaje otoczeniu nutę elegancji – kostka szlachetna Wenecja® to esencja klasycznego stylu wokół Twojego domu.

AVANGARDE

COLORATTO

SOFT ANTIC

Właściwości

Polecają Wenecja®

Kostka dekoracyjna Wenecja® cieszy się uznaniem wśród osób poszukujących efektownego produktu na podjazd czy taras. Zróżnicowane wielkości kostek pozwalają na komponowanie interesujących układów. Znakomicie wpasowuje się w aranżacje o klasycznej jak i nowoczesnej stylistyce.

Architekt krajobrazu

Elegancję kostek, podkreślą obrzeża palisadowe. Wykorzystanie elementów małej architektury pozwala na funkcjonalny podział przestrzeni na strefy, dla wszystkich którzy cenią wygodę i ład.

Architekt krajobrazu

Szanowni Klienci,

uprzejmie informujemy, że z dniem 30.11.2017 r. Budokrusz S.A. zakończyła produkcję wyrobów w asortymencie kanalizacyjnym/kręgi. Dziękujemy za dotychczasowe zaufanie i wybór naszych produktów. Zapraszamy do zapoznania się z innymi wyrobami z oferty Budokrusz S.A.

Z poważaniem
Zarząd Budokrusz S.A.